Міні - проект "Твори добро, бо ти людина"

26 лист. 2021
В передочікуванні зимових свят та див в старшій групі №2 ДНЗ №21 "Струмочок" пройшла акція "Твори добро, бо ти людина", метою якої є формування у дітей понять "доброта і добрі вчинки", вчити розрізняти "добре і погане", формування бажання дарувати добро. Діти мали змогу усвідомити, що турбота, піклування, підтримка, підготовка сюрпризів можуть стосуватися не лише рідних та близьких людей, а й наших менших друзів - тваринок. Саме тому, під девізом "Добро - це диво, яким може ділитися кожна людина, навіть дитина" діти вирішили допомогти безпритульним тваринам, зібравши для них багато різних смаколиків. Ставлячись до тварин з любов’ю, діти вчаться поважати тих, хто слабший і це допомагає їм стати гуманними людьми, яких потребує сьогодення та суспільство.