Синергія партнерства з батьками "Лялька мотанка - наш оберіг" (hand - made)

19 лист. 2021
19 листопада 2021 року в ДНЗ №21 "Струмочок"в рамках Декади української писемності та мови відбувся хенд - мейд з батьками та дітьми "Лялька мотанка - наш оберіг" (в онлайн - режимі) під керівництвом вихователів Шульженко В.П. та Богун І.І. Метою заходу було виховання поваги до національних звичаїв, традицій, культури і побуту українського народу, сприяння формуванню національно-патріотичних почуттів у дітей та дорослих, залучення батьків до активної участі в заходах, що проводяться в дошкільному закладі, встановлення партнерських відношень з сім'єю кожного вихованця, створення атмосфери загальних інтересів. Учасники заходу отримали цікаву пізнавальну інформацію про ляльку-мотанку, а ще - грандіозну релаксацію від споглядання і цікавої роботи.