"Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо!"

13 січ. 2022
У підсумок новорічно-різдвяних свят у ДНЗ №21 «Струмочок» стало гарною традицією проводити колоритні, самобутні тематичні заходи. Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безліч традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та щедрівки та отримувати за них подарунки. 13 січня у закладі відбулася розвага "Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо!" за участю музичного керівника, педагогів та вихованців старшої логопедичної групи №2 «Веселка». Дошкільнята та педагоги, одягнувши народне вбрання, виконували ролі Різдвяної ночі, Пастушків, Господині, Циганки, Кози та ін. Під час заходу лунали дзвінкі різдвяні пісні і щирі слова-побажання, колядки і щедрівки. Під час усього дійства у закладі вирував справді святковий настрій. Діти із задоволенням приймали участь у виставі та вживалися у ролі колядників.