Зараз - дрон, потім - квіти!

1 черв. 2023
1 червня з нагоди Дня Захисту дітей усі бажаючи приєдналися до загальноміської акції "Зараз - дрон, потім - квіти!"

До дітей Кіровоградщини звернувся міський дитячий парламент із закликом провести лінійки без квітів. Натомість вони пропонують учням, вихованцям  і батькам, хто матиме бажання, підтримати таку акцію, зібрати невитрачені на квіти гривні на потреби ЗСУ.  Гроші можна буде покласти до скриньок, встановлених у школах і садочках.

В нашому садочку  1 червня з нагоди Дня Захисту дітей була можливість долучитися до цієї акції. Зібрані кошти передані волонтерам, які придбають такі необхідні  військовим дрони.

Доєднуйтесь, допомагайте, наближайте нашу Перемогу, підтримуючи найкращу армію світу.