3 лют. 2023

Зимове фіточаювання

З метою підвищення рівня знань дітей про лікувальні властивості рослин, формування в дітей здоров’язберігаючої компетентності, підвищення імунітету і життєвого тонусу
3 лют. 2023

Заклад освіти - учасник програми Google for Education

Педагогічний колектив нашого закладу успішно завершив навчання за програмою “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”
2 січ. 2023

Привітання ЗСУ

Слава ЗСУ!!! Слава Україні!
29 груд. 2022

Новорічні свята

До дітей садочка завітала Новорічна казка
28 лист. 2022

Тиждень пожежної безпеки

«Вогонь-біда, вода-біда, а без вогню і води ще більше біди!»
16 лист. 2022

Декада української писемності та мови
13 жовт. 2022

День борщу

у вересня 2022 року вперше відзначався День борщу
24 черв. 2022

Річний звіт керівника про роботу закладу в 2021/2022 н.р.

звіт керівника
23 трав. 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху «Правила дорожнього руху - твої правила!»

З 16.05 по 20.05.2022р. в ДНЗ №21 "Струмочок" в онлайн - режимі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху «Правила дорожнього руху - твої правила!». Педагоги закладу в цікавій формі знайомили дошкільників з правилами поведінки на дорозі, дорожніми знаками, різноманітними ситуаціями, як трапляються з пішоходами та водіями. Метою Тижня було закріплення з дітьми правил дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя.
3 трав. 2022

Тиждень знань БЖД "Обережно: небезпека!"

В ДНЗ №21 "Струмочок" з 25.04. по 29.04.2022р. в онлайн - режимі пройшов Тиждень БЖД "Обережно: небезпека!". Педагоги закладу підготували для дітей цікаві повчальні історії, пізнавальні розповіді, відео, мультфільми, ігри з метою опанування дітьми навичок безпечної поведінки, формування у дітей свідомого та відповідального ставлення до особистої безпеки, готовності до обгрунтованих вчинків у різноманітних ситуаціях.