19 лист. 2021

Синергія партнерства з батьками "Лялька мотанка - наш оберіг" (hand - made)

19 листопада 2021 року в ДНЗ №21 "Струмочок"в рамках Декади української писемності та мови відбувся хенд - мейд з батьками та дітьми "Лялька мотанка - наш оберіг" (в онлайн - режимі) під керівництвом вихователів Шульженко В.П. та Богун І.І. Метою заходу було виховання поваги до національних звичаїв, традицій, культури і побуту українського народу, сприяння формуванню національно-патріотичних почуттів у дітей та дорослих, залучення батьків до активної участі в заходах, що проводяться в дошкільному закладі, встановлення партнерських відношень з сім'єю кожного вихованця, створення атмосфери загальних інтересів. Учасники заходу отримали цікаву пізнавальну інформацію про ляльку-мотанку, а ще - грандіозну релаксацію від споглядання і цікавої роботи.
8 лист. 2021

Тиждень знань БЖД "Добрий і злий сірничок"

В ДНЗ №21 "Струмочок" з 01.11 по 05.11.2021р. пройшов Тиждень БЖД "Добрий і злий сірничок". Педагоги провели з дітьми тематичні бесіди, заняття, цікаві дидактичні, сюжетно - рольові та рухливі ігри. Музичний керівник підготувала для дітей лялькову виставу "Пригоди Маші у лісі". В рамках Тижня до ДНЗ завітали працівники Головного управління ДСНС. Діти мали можливість роздивитися пожежну техніку, задавати запитання та познайомитися з собакою - рятівником Дереком.
14 жовт. 2021

Розвага "Веселі козачата"

13.10.2021 року відбулася розвага "Веселі козачата" присвячена до Дня українського козацтва та Дня захисника України
8 жовт. 2021

08.10.2021 року - Синергія партнерства з батьками заради майбутнього дітей "Овочево - фруктовий вернісаж"

19 вер. 2021

1 вер. 2021

День знань

Розвага для дітей
24 серп. 2021

З Днем народження Україна.День Незалежності.

15 січ. 2021

Музично-драматична розвага "Щедрий вечір!"

Вихованці закладу колядували та щедрували. Нехай справдяться всі побажання!
16 груд. 2020

Піжамна вечірка "Зустріч Святого Миколая"

Педагоги та вихованці закладу із захватом провели музичну розвагу, де були пісні, таночки, ігри та розваги, казкові герої та дива!
19 лист. 2020

ZOOM-конференція із вчителями ЗОШ № 4 "Виклики Нової української школи"