Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "ДИТИНА".

Освітні програми та перелік освітніх компонентів, що реалізуються в закладі

1. Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) / Науковий керівник: А. М. Богуш, дійсний член НАПН України, проф, д-р пед. наук; Авт. кол-в: Богуш А. М., Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Гавриш Н. В., Долинна О. П., Ільченко Т. С., Коваленко О. В., Лисенко Г. М., Машовець М. А., Низковська О. В., Панасюк Т. В., Піроженко Т. О., Поніманська Т. І., Сідєльнікова О. Д., Шевчук А. С., Якименко Л. Ю. ― К.: Видавництво, 2012. – 26 с.

Затверджено наказом  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (№ 615 від 22.05.2012р. )

2. Освітня  програма для дітей  від 2 до 7 років «Дитина»  Рекомендована  Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11-16163 від 09.11.2015р.   (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – нова редакція 2015 року;

3. Методичні рекомендації до  Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» Рекомендовані Вченою радою Київського університету імені Бориса Грінченка ( протокол №3 від 31.03.2016р)

4. Інструктивно-методичні рекомендації «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи   у дошкільних навчальних закладах» лист Міністерства освіти і науки України від 02.09.2016 № 1/9-456 «Щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільних навчальних закладах».

5. Інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію роботи з музичного виховання дітей  у дошкільних навчальних закладах» лист Міністерства освіти і науки України від 02.09.2016 № 1/9-454 «Щодо організації роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах»

9. «ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ про атестацію педагогічних працівників» Затверджене наказом  Міністерства освіти і науки України 06.10.2010 № 930

6. Програма розвитку дитини від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO» / О.Ю. Рома, В.Ю. Близнюк. – LEGO Foundation, 2016. – 140 с."

7. Дитяча хореографія: навчально-методичний посібник/ А.С. Шевчук.- 3-тє вид., зі змін. та доповн. - Тернопіль: Мандрівець, 2016. - 288с.

8. Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 року № 446 «Про затвердження допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах».

Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначена розкладом занять, який складається відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується директором.